Casa Em Condominio
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Casa Em Condominio Sao Sebastiao is in de onmiddellijke nabijheid van Capela São Benedito e Sant' Anna en is ideaal voor maximaal 8 gasten. Het vakantiehuis ligt op 450 meter afstand van Sirena - Maresias Disco en biedt draadloos internet en privéparkeren.
International Square of Surf is op circa 5-minuten loopafstand gesitueerd. De villa bevindt zich binnen handbereik van Bowl of maresias.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een keuken van de woning. Os Alemão met de Braziliaanse keuken ligt binnen het bereik van de 120 m² Casa Em Condominio.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Casa Em Condominio?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Casa Em Condominio zijn Bowl of maresias (op een paar stappen verwijderd van de accommodatie) en Capela São Benedito e Sant' Anna, op 100 meter afstand. - ❓
Biedt Casa Em Condominio een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Em Condominio biedt WiFi aan. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Em Condominio te bezoeken?
Gasten van Casa Em Condominio kunnen eten in Os Alemão restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Em Condominio?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Em Condominio. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt geen ruimte aan huisdieren.